O mașină a ajuns aproape de râul Olt în urma unui accident rutier

Cele mai citite

Accident rutier, sâmbătă, pe Drumul Național 7, pe raza localității Boița. Șoferul de 23 de ani al unui autoturism care se deplasa spre Vâlcea, pe fondul neadaptării vitezei într-o curbă, a pierdut controlul direcției și a ieșit în afara șoselei, ajungând la aproximativ 15 metri de râul Olt.
Doi pasageridin autoturism, soț și soție, de 24 și 21 de ani, au fost răniți î urma accidentului rutier. Polițiștii sibieni au început o anchetă în acest caz.

spot_img
Ultimele știri

ULTIMA ORĂ – Accident la Cârțișoara: două motociclete au intrat într-o mașină oprită în coloană

Accident la ieșirea din Cârțișoara. Două persoane au fost transportate la spital după o coliziune între două motociclete și...

Știri pe același subiect