Autoturism răsturnat pe DN 1, în județul Sibiu

Cele mai citite

O conducătoare auto a fost rănită, vineri dimineața, în urma unui accident rutier produs pe Drumul Național 1, în județul Sibiu.
Polițiștii Serviciului Rutier Sibiu au intervenit, vineri dimineața, la un accident rutier produs pe Drumul Național 1, în zona Veștem.
Polițiștii rutieri au stabilit că o conducătoare auto in vârsta de 53 de ani, din București, în timp ce conducea autoturismul pe sensul de mers Sibiu – Vâlcea, a ieșit de pe șosea și s-a răsturnat în afara acesteia. În urma evenimentului conducătoarea auto a fost rănită ușor.
Polițiștii rutieri continuă cercetările în acest caz.
FOTO: Arhivă

spot_img
spot_img
Ultimele știri

SCANDAL DUPĂ RETROGRADARE! Suporterii sibieni au răbufnit: „Ați făcut orașul de râs! Ne-ați băgat în B, mercenarilor! Dezbrăcarea!”

Hermannstadt a avut una dintre cele mai dureroase seri din istoria recentă a clubului și a fost nevoită să...

Publicitate

spot_img

Știri pe același subiect