Șoferi fără permis prinși în trafic de polițiști

Cele mai citite

Polițiștii au prins în trafic, într-o singură zi, trei șoferi fără permis. Unul dintre ei a condus o mașină, cel de-al doilea un buldoexcavator iar celălalt era cu motocicleta. Cu toții s-au ales cu doare penale.
Unul dintre șoferi este din localitatea Cârța. Acesta are 20 de ani și a fost oprit în trafic de oamenii legii care au constatat că tânărul nu are permis de conducere. Un alt bărbat fără permis a fost prins în Sibiu, pe strada Nicolae Teclu, la volanul unui buldoexcavator. Bărbatul de 45 de ani s-a ales și el cu dosar penal pentru conducere fără permis. Cel de-al treilea dosar penal i-a fost întocmit unui tânăr de 29 de ani din Cisnădie care a condus o motocicletă fără a avea permis corespunzător.
 

spot_img
Ultimele știri

ANAF destructurează o rețea de firme-fantomă din livrările de mâncare: prejudiciu de peste 23 milioane lei și peste 50 de societăți implicate

Direcția Generală Antifraudă Fiscală din cadrul ANAF a anunțat destructurarea unei rețele complexe de evaziune fiscală din sectorul livrărilor...

Știri pe același subiect