12.9 C
Sibiu
miercuri, mai 21, 2025

Încă un jucător important și-a prelungit contractul cu FC Hermannstadt

Cele mai citite

FC Hermannstadt a ajuns la o înțelegere cu un jucător important pentru prelungirea contractului pentru următorii doi ani.

Ciprian Biceanu va avolua la formația pregătită de Măldărășanu în următoarele două sezoane. Anunțul a fost făcut de oficialii FC Hermannstadt. Biceanu a bifat în sezonul recent încheiat din Superligă 42 de partide.

banner
banner
banner

„OFICIAL. Ciprian Biceanu rămâne la FCH pentru încă două sezoane! Ciprian Biceanu a evoluat în 42 de meciuri în sesonul trecut de SuperLiga Romania și Cupa României, fiind un mijlocaș de bază în angrenajul echipei pregătite de Marius Măldărășanu”, a transmis FC Hermannstadt pe pagina oficială de Facebook.

Joi, FC Hermannstadt a anunțat că a activat opțiunea de prelungire a contractului și pentru sezonul 2023-2024 din Superligă în cazul portarului Karlos Letica.

Astfel, Letica va apăra poarta sibienilor și în noul sezon care va debuta la jumătatea lunii viitoare.

Urmărește Sibiu 100% în Google News

Publicitate
Ultimele știri

Închisoare cu executare pentru părinții care nu își duc la psiholog copiii violenți

Deputatul PNL Florin Roman a anunțat că a depus un proiect de lege care prevede sancțiuni mai dure pentru...

Publicitate

spot_img

Știri pe același subiect