Incendiu lângă Spitalul CFR, o mașină a luat foc

Cele mai citite

Intervenție de urgență a pompierilor lângă Spitalul CFR unde o mașină a luat foc. S-a intervenit cu o autospecială de stingere iar pompierii au reușit să lichideze incendiul într-un timp foarte scurt.

În urma verificărilor, s-a constatat că incendiul a izbucnit din cauză că toba de eșapament nu era protejată termic iar în urma acestuia au ars mai multe materiale plastice. Din fericire, nu au fost victime.

 

spot_img
Ultimele știri

Noul Guvern ar putea fi votat ASTĂZI. Lista OFICIALĂ a noilor miniștri. Cine a TRĂDAT de la PNL

Adrian veștea, premierul desemnat al României, a depus, duminică seara, la Parlament, lista de miniștri și programul de guvernare.Potrivit...

Știri pe același subiect