Incendiu lângă Spitalul CFR, o mașină a luat foc

Cele mai citite

Intervenție de urgență a pompierilor lângă Spitalul CFR unde o mașină a luat foc. S-a intervenit cu o autospecială de stingere iar pompierii au reușit să lichideze incendiul într-un timp foarte scurt.

În urma verificărilor, s-a constatat că incendiul a izbucnit din cauză că toba de eșapament nu era protejată termic iar în urma acestuia au ars mai multe materiale plastice. Din fericire, nu au fost victime.

 

spot_img
Ultimele știri

ULTIMA ORĂ – Patru răniți, inclusiv trei minore, după un accident în județul Sibiu. Unul dintre șoferi A FUGIT

Un accident rutier grav s-a produs, duminică seara, pe Drumul Județean 106 S, între localitățile Vurpăr și Roșia.Potrivit informațiilor...

Știri pe același subiect