Maia Sandu, o nouă vizită în România

Cele mai citite

Președintele Republicii Moldova, Maia Sandu, va efectua o nouă vizită la București mâine, 5 martie.

Maia Sandu a anunțat pe rețelele de socializare că în următoarele zile va fi la București și a invitat cetățenii Republicii Moldova, stabiliți în România, la o discuție, potrivit G4Media.ro.

De asemenea, Radio România Actualități preciza că Maia Sandu ar urma să participe la Gala „Women In Economy”, organizată pe 5 martie la Ateneul Român din București, însă aceasta nu a confirmat atunci informația.

Urmărește Sibiu 100% în Google News

spot_img
Ultimele știri

Ziua Drapelului Național, celebrată la Sibiu. Ceremonii militare și religioase în Piața Mare și la Catedrala Mitropolitană

Sibiul marchează și în acest an Ziua Drapelului Național printr-o serie de ceremonii militare și religioase organizate de autoritățile...

Știri pe același subiect