ULTIMA ORĂ/FOTO: O mașină a ars ca o torță pe DN 14

Cele mai citite

Pompierii sibieni au intervenit, joi, pe Drumul Național 14 în localitatea Slimnic pentru stingerea unui incendiu izbucnit la un autoturism.

Pompierii au intervenit cu o autospecială de stingere și un echipaj SMURD.

În urma incendiului, mașina a ars în totalitate. Nu au fost victime.

Cauza probabilă de izbucnire a incendiului a fost un scurtcircuit produs la compartimentul motor”, spune Andreea Ștefan, purtătorul de cuvânt al ISU Sibiu.

Publicitate

Urmărește Sibiu 100% în Google News

spot_img
Ultimele știri

Prima expoziție foto realizată de copiii din programul Junior Ranger al Fundației Conservation Carpathia

Ediția din acest an a Făgăraș Fest, care va avea loc între 10 și 12 iulie la Sebeșu de...

Știri pe același subiect