ULTIMA ORĂ/FOTO: O mașină a ars ca o torță pe DN 14

Cele mai citite

Pompierii sibieni au intervenit, joi, pe Drumul Național 14 în localitatea Slimnic pentru stingerea unui incendiu izbucnit la un autoturism.

Pompierii au intervenit cu o autospecială de stingere și un echipaj SMURD.

În urma incendiului, mașina a ars în totalitate. Nu au fost victime.

Cauza probabilă de izbucnire a incendiului a fost un scurtcircuit produs la compartimentul motor”, spune Andreea Ștefan, purtătorul de cuvânt al ISU Sibiu.

Publicitate

Urmărește Sibiu 100% în Google News

spot_img
Ultimele știri

VIDEO/FOTO: Operațiune de amploare pe Valea Oltului: un camion A CĂZUT în Olt

Traficul rutier pe DN7, în zona dintre Căciulata și Brezoi a fost blocat temporar în urma unei intervenții de...

Știri pe același subiect