Cele două minore dispărute de acasă au fost găsite de polițiști

Cele mai citite

Cele două minore dispărute din municipiul Sibiu zilele trecute au fost descoperite de polițiști. Una dintre tinere a fost găsită în Mediaș, iar cealaltă în Sibiu.

Astfel, luni seara, în municipiul Mediaș, polițiștii au descoperit-o pe una dintre minore, Roth Cristina Ramona, plecată voluntar de la domiciliu din data de 16 ianuarie. De asemenea, marți dimineața, în municipiul Sibiu, polițiștii Serviciului de Investigații Criminale Sibiu au descoperit-o pe minora Varga Mariana Larisa, plecată voluntar de la domiciliu din data de 14 ianuarie.
Potrivit Inspectoratului de Poliție al județului Sibiu, din primele cercetări a reieșit că cele două minore nu au fost victime ale vreunei infracțiuni și au fost încredințate familiilor.

spot_img
spot_img
Ultimele știri

România ABSURDĂ: cu cât merge mai prost compania de stat, cu atât șefii sunt plătiți mai bine

Pierderi uriașe, salarii de lux. Cum sunt recompensați șefii unor companii de stat care îngroapă milioane de lei din...

Publicitate

spot_img

Știri pe același subiect