Maia Sandu, o nouă vizită în România

Cele mai citite

Președintele Republicii Moldova, Maia Sandu, va efectua o nouă vizită la București mâine, 5 martie.

Maia Sandu a anunțat pe rețelele de socializare că în următoarele zile va fi la București și a invitat cetățenii Republicii Moldova, stabiliți în România, la o discuție, potrivit G4Media.ro.

De asemenea, Radio România Actualități preciza că Maia Sandu ar urma să participe la Gala „Women In Economy”, organizată pe 5 martie la Ateneul Român din București, însă aceasta nu a confirmat atunci informația.

Urmărește Sibiu 100% în Google News

spot_img
Ultimele știri

Anunț de ultimă oră de la Banca Națională: intră în circulație o nouă generație de bancnote

Banca Națională a României pregătește lansarea unei noi emisiuni de bancnote care va acoperi toate valorile aflate în prezent...

Știri pe același subiect