Un fost stelist a ajuns la Gaz Metan

Cele mai citite

Formația Gaz Metan Mediaș a mai bifat, joi după amiaza, un transfer. Fostul atacant al formației CSM Politehnica Iași, bosniacul Bojan Golubovic, a sermnat un acord cu formația pregătită de Cristian Pustai. Golubovic și-a terminat înțelegerea cu formația din Iași și a ales să contrinue în Liga I, cu Gaz Metan. Bojan Golubovic va împlini 34 de ani pe datat de 22 august și a mai evoluat pentru o perioadă scurtă de timp și la FCSB. După ce a semnat contractul, bosniacul a plecat în Serbia, la Zlatibor, unde s-a alăturat lotului formației Gaz Metan.
În ceea ce privește sosirile la Gaz Metan, pe lângă Bojan Golubovic, la medieșeni s-au mai transferat fundașii Sergiu Popovici și Sorin Buşu au semnat contracte valabile pentru un sezon cu gruparea de pe Târnava Mare.

spot_img
spot_img
Ultimele știri

SCANDAL DUPĂ RETROGRADARE! Suporterii sibieni au răbufnit: „Ați făcut orașul de râs! Ne-ați băgat în B, mercenarilor! Dezbrăcarea!”

Hermannstadt a avut una dintre cele mai dureroase seri din istoria recentă a clubului și a fost nevoită să...

Publicitate

spot_img

Știri pe același subiect