FOTO – Un hectar de vegetație a ars la Agnita

Cele mai citite

Un hectar de vegetație uscată a ars, marți în jurul amiezii, lângă Drumul Județean 106, la ieșirea din Agnita. Un echipaj de pompieri din cadrul Secției Agnita a intervenit pentru lichidarea incendiului, focul fiind stins repede. Nicio persoană nu a avut de suferit în urma incendiului.

spot_img
Ultimele știri

O sibiancă acuză Primăria: „Și totuși domnii consilieri votează împotriva interesului cetățenilor”

 Sibianca Maria Bulacovschi a avut astăzi o intervenție în cadrul ședinței ordinare a Consiliului Local Sibiu prin care a...

Știri pe același subiect