FOTO – Un hectar de vegetație a ars la Agnita

Cele mai citite

Un hectar de vegetație uscată a ars, marți în jurul amiezii, lângă Drumul Județean 106, la ieșirea din Agnita. Un echipaj de pompieri din cadrul Secției Agnita a intervenit pentru lichidarea incendiului, focul fiind stins repede. Nicio persoană nu a avut de suferit în urma incendiului.

spot_img
Ultimele știri

Ciprian Zereș e noul consilier local al Sibiului. Astăzi a depus jurământul

Gheorghe Ciprian Zereș (Forța Dreptei) a depus astăzi, 25 iunie a. c., în cadrul ședinței ordinare Consiliului Local, jurământul...

Știri pe același subiect