Trei jucători și-au prelungit contractele cu Gaz Metan Mediaș. Este vorba despre Portarul Răzvan Pleșca și fundașii Marius Constantin și Valentin Crețu. În aceste zile, cei trei jucători de bază ai echipei au semnat prelungirea înțelegerilor cu Gaz Metan. Astfel, Răzvan Pleșca și Marius Constantin, au semnat pentru încă un an, iar Valentin Crețu a semnat pentru încă doi ani cu gruparea de pe Târnava Mare.
Cele mai citite
Ultimele știri
Diana Șoșoacă, din nou la Moscova: laudă Rusia și vorbește despre „libertate” într-un live pe Facebook, platformă interzisă de Kremlin
Europarlamentara Diana Șoșoacă se află din nou în Rusia, unde a transmis sâmbătă un live pe Facebook din apropierea...



