Trei jucători și-au prelungit contractele cu Gaz Metan

Cele mai citite

Trei jucători și-au prelungit contractele cu Gaz Metan Mediaș. Este vorba despre Portarul Răzvan Pleșca și fundașii Marius Constantin și Valentin Crețu. În aceste zile, cei trei jucători de bază ai echipei au semnat prelungirea înțelegerilor cu Gaz Metan. Astfel, Răzvan Pleșca și Marius Constantin, au semnat pentru încă un an, iar Valentin Crețu a semnat pentru încă doi ani cu gruparea de pe Târnava Mare.

spot_img
Ultimele știri

Diana Șoșoacă, din nou la Moscova: laudă Rusia și vorbește despre „libertate” într-un live pe Facebook, platformă interzisă de Kremlin

Europarlamentara Diana Șoșoacă se află din nou în Rusia, unde a transmis sâmbătă un live pe Facebook din apropierea...

Știri pe același subiect