FC Hermannstadt s-a despărțit de un atacant!

Cele mai citite

FC Hermannstadt Facebook

După ce la începutul lunii ianuarie, mai mulți fotbaliști s-au despărțit de FC Hermannstadt urmând a-și căuta alte echipe la care să evolueze, februarie a început cu un nou jucător care a părăsit Sibiul. Este vorba despre atacantul Kuka Alves Miranda. Portughezul a venit la la Sibiu în 15 octombrie și nu a reușit pe finalul lui 2018 și în această perioadă de iarnă să-l convingă pe Vasile Miriuță să-l păstreze. Astfel, el și-a reziliat contractul cu FCH și a plecat în Portugalia.

spot_img
Ultimele știri

FOTO – „Cea mai mare recompensă a fost că Alexandru a fost găsit în viață”. 31 de polițiști din Sibiu au primit plachete de...

31 de polițiști din Sibiu, recompensați pentru misiunea care i-a adus lui Alexandru șansa la viață. Au lăsat totul...

Știri pe același subiect