FC Hermannstadt s-a despărțit de un atacant!

Cele mai citite

FC Hermannstadt Facebook

După ce la începutul lunii ianuarie, mai mulți fotbaliști s-au despărțit de FC Hermannstadt urmând a-și căuta alte echipe la care să evolueze, februarie a început cu un nou jucător care a părăsit Sibiul. Este vorba despre atacantul Kuka Alves Miranda. Portughezul a venit la la Sibiu în 15 octombrie și nu a reușit pe finalul lui 2018 și în această perioadă de iarnă să-l convingă pe Vasile Miriuță să-l păstreze. Astfel, el și-a reziliat contractul cu FCH și a plecat în Portugalia.

spot_img
Ultimele știri

Val de foc peste România! Codul roșu se EXTINDE masiv, iar temperaturile ating pragul critic de 41°C

România intră în cuptor! Codul roșu de caniculă se extinde în aproape toată țara, iar temperaturile vor urca până...

Știri pe același subiect