FC Hermannstadt s-a despărțit de un atacant!

Cele mai citite

FC Hermannstadt Facebook

După ce la începutul lunii ianuarie, mai mulți fotbaliști s-au despărțit de FC Hermannstadt urmând a-și căuta alte echipe la care să evolueze, februarie a început cu un nou jucător care a părăsit Sibiul. Este vorba despre atacantul Kuka Alves Miranda. Portughezul a venit la la Sibiu în 15 octombrie și nu a reușit pe finalul lui 2018 și în această perioadă de iarnă să-l convingă pe Vasile Miriuță să-l păstreze. Astfel, el și-a reziliat contractul cu FCH și a plecat în Portugalia.

spot_img
Ultimele știri

OnlyFans schimbă relațiile dintre oameni? Cum transformă economia intimității corpul într-un produs și afectează cultura întâlnirilor

În era platformelor digitale, relațiile dintre oameni trec printr-o transformare profundă. Tot mai mulți sociologi și comentatori culturali susțin...

Știri pe același subiect