Gheorghe Ciprian Zereș (Forța Dreptei) a depus astăzi, 25 iunie a. c., în cadrul ședinței ordinare Consiliului Local, jurământul în noua calitate de consilier local al Sibiului.
Preluarea mandatului de consilier local al lui Ciprian Zereș vine ca urmare a demisiei lui Ionuț Ghișe (USR), care a fost cooptat pentru un post de funcționar la Comisia Europeană.
Noul consilier, supleant pe listele Alianței Dreapta Unită, e membru al Forței Drepte.
Îți mulțumim pentru că ai ales să te informezi din Sibiu 100%. Dacă vrei să afli și mai multe povești, interviuri și vești bune în fiecare zi, susține-ne cu o recenzie – dă click AICI



