Ciprian Zereș e noul consilier local al Sibiului. Astăzi a depus jurământul

Cele mai citite

Gheorghe Ciprian Zereș (Forța Dreptei) a depus astăzi, 25 iunie a. c., în cadrul ședinței ordinare Consiliului Local, jurământul în noua calitate de consilier local al Sibiului. 

Preluarea mandatului de consilier local al lui Ciprian Zereș vine ca urmare a demisiei lui Ionuț Ghișe (USR), care a fost cooptat pentru un post de funcționar la Comisia Europeană.

Noul consilier, supleant pe listele Alianței Dreapta Unită, e membru al Forței Drepte.

Publicitate

Îți mulțumim pentru că ai ales să te informezi din Sibiu 100%. Dacă vrei să afli și mai multe povești, interviuri și vești bune în fiecare zi, susține-ne cu o recenzie – dă click AICI

spot_img
Ultimele știri

O sibiancă acuză Primăria: „Și totuși domnii consilieri votează împotriva interesului cetățenilor”

 Sibianca Maria Bulacovschi a avut astăzi o intervenție în cadrul ședinței ordinare a Consiliului Local Sibiu prin care a...

Știri pe același subiect